Ework Group Sp. z o.o.
O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior .Net Developer

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twoje zadania:

  • Wspieranie procesu internacjonalizacji systemu poprzez tworzenie narzędzi wspierających
  • Wykonywanie internacjonalizacji systemu
  • Przygotowywanie analiz, dokumentacji
  • Przykładowe obszary w których wykonywane będą prace: platforma softwarowa – internacjonalizacja

Czego wymagamy?

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość zagadnień tworzenia aplikacji .NET obsługującej różne kultury oraz języki, oraz mechanizmów ich obsługi na platformie .NET
  • .NET WinForms na poziomie podstawowym
  • Znajomość Design Patterns, SOLID, DI
  • Doświadczenie z internacjonalizacją systemów opartych o technologie.NET
  • Znajomość formatu RESX
  • Znajomość programowania bazy danych Oracle

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.