Junior Mechanical Engineer

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Jeśli chciałbyś pracować, rozwijać się i zdobywać doświadczenie w międzynarodowej
organizacji, która jest liderem na świecie w swojej branży, aplikuj na stanowisko:

Junior Mechanical EngineerMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Tworzenie rysunków technicznych,
  • Tworzenie specyfikacji mechanicznych dla tworzonych elementów,
  • Bliska współpraca z zespołami projektowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki,
  • Doświadczenie w projektowaniu będzie atutem,
  • Znajomość narzędzi CAD, preferowane Autodesk Inventor, Vault,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Szansę na zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej strukturze,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość nauki, liczne szkolenia oraz poznawanie najnowocześniejszych rozwiązań w branży.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.