Junior Marketing Specialist

Loxone Poland Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasi pracownicy są naszą duszą. Oferujemy atrakcyjne środowisko pracy i szereg benefitów, abyś mógł czuć się komfortowo i osiągać jak najlepsze wyniki.

Poszukujemy osoby z entuzjazmem, kreatywnym duchem i darem przekonywania, aby wzmocnić nasz zespół marketingowy. Zadanie jest jasne: każdy Polak musi wiedzieć, jak inteligentne sterowanie i automatyzacja mogą poprawić jego życie. Czujesz się na siłach?

Zakres obowiązków:

  • Copywriting (pisanie artykułów i tekstów na stronę internetową, newsletterów itp.)
  • Tłumaczenia z języka angielskiego i niemieckiego
  • Administracja strony i sklepu internetowego za pomocą WordPress / Magento
  • W zależności od umiejętności: SEO, PPC, RTB, GA, social media, wideo, grafika…

Oferujemy:

  • Praca nad unikalnymi projektami, które zmieniają nasze codzienne życie
  • Nowoczesne, jasne biuro wyposażone w najnowsze technologie
  • Międzynarodowe środowisko i możliwość pobytów za granicą (w zależności od kwalifikacji)
  • Wynagrodzenie odpowiadające osiągnięciom i kwalifikacjom
  • Rabaty na produkty Loxone
  • Mentoring najlepszych w branży
  • System rozwoju osobistego, zawodowego i szkoleń
  • Teambuildingi i imprezy firmowe

Wymagania

  • Kreatywność, własna opinia, rzetelność, proaktywność
  • Znajomość j. polskiego na poziomie rodzimego użytkownika i dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Zainteresowanie nowoczesną technologią
  • Doświadczenie z pisaniem tekstów, reklamą online, kręceniem filmów lub grafiką

Prezentacja firmy

Loxone umożliwia łatwą kontrolę i inteligentną automatyzację wszelkiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
W zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja