Junior Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie Junior Marketing Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zaplanowanie, kierowanie i wdrażanie działań marketingowych dla nowej linii produktów premium dedykowanych dla branży HoReCa.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca produkty premium dla branży HoReCa.

Opis stanowiska

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych,
  • opracowywanie materiałów reklamowych zgodnych ze standardami i wytycznymi firmy,
  • przygotowywanie akcji marketingowych dla odbiorców,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • współpraca z innymi działami firmy oraz agencjami reklamowymi, drukarniami,
  • analiza działań konkurencji, monitorowanie pozycji firmy na rynku,

Profil kandydata

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku w branży HoReCa,
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie i wyznaczania priorytetów,
  • sumienność, obowiązkowość, terminowość, przejmowanie odpowiedzialności za swoje projekty,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i uczenia się,
  • elastyczne reagowanie na dynamikę projektów,
  • biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w kreatywnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów i samodzielnej realizacji ciekawych zadań,
  • perspektywę rozwoju zawodowego w organizacji,
  • fantastyczną atmosferę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page