Junior Marketing Manager

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK Retail specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz sieci handlowych. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem retail rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta, właściciela obiektów sportowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Marketing ManagerMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Tworzenie spójnej komunikacji w kanałach on-line i off-line
  • Zarządzanie komunikacją w Social Media
  • Organizacja działań promocyjnych
  • Analiza skuteczności akcji marketingowych
  • Koordunacja sesj fotograficznych i flmów promocyjnych
  • Tworzenie informacji prasowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w Online Marketingu - mile widziane w Online oraz Offline
  • Bardzo dobra znajomość Social Media
  • Doświadczenie w tworzeniu Content' u
  • Znajomość środowiska google analytics / google adwords
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Opieka medyczne
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.