ManpowerGroup Sp. z o.o.

Junior Manager

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Wsparcie przy prowadzeniu, zarządzaniu i opiekowaniu się dużym i zróżnicowanym zespołem pod opieką Area Managera.
  • Prowadzenie działań związanych z budowaniem pozytywnych relacji między pracownikami oraz rejestrowanie czasu pracy.
  • Utrzymywanie standardów zgodnych z kulturą organizacyjną firmy.

Wymagania:
  • Dobra znajomości języka angielskiego
  • Zdolności przywódcze oraz umiejętności komunikacyjne
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym ( w tym zmiany nocne)
  • Znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) w stopniu dobrym

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku Managerskim w międzynarodowej firmie
  • Realne możliwości awansu poziomego lub pionowego po ok. 2 latach
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Mnóstwo szkoleń, które pomogą w zdobywaniu umiejętności Managerskich
  • Umowa o prace bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Praca w jednej z największych firm na logistycznych na świecie
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials