IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Junior Launch Engineer

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Wsparcie działu Sprzedaży poprzez prowadzenie rejestracji zapytań ofertowych wraz z przygotowaniem danych do przeprowadzenia analizy
  • Wspradzie działu Zarządzania Projektami podczas wdrażania produktu
  • Rejestrowanie i przygotowanie danych wejściowych wraz ze statystykami do prezentacji celów działowych
  • Opracowanie i wykonanie dokumentacji procesowej
  • Projektowanie, zamawianie części
  • Prowadzenie statystyk dotyczących optymalizacji procesów, poszukiwanie i wdrażanie oszczędności
  • Analiza przyczyn i skutków awarii form wtryskowych, maszyn i urządzeń w okresie wdrożeniowym
  • Nadzorowanie prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji urządzeń technicznych poprzez użytkowanie zgodne z przepisami energetycznymi, BHP i przeciwpożarowymi

Firma oferuje:

  • Praca w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjzna atmosfera pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć spotrowych
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zdolność myślenia analitycznego i dążenia do rezultatów
  • Sumienność, rzetelność, samodzielność
  • Mile widziana znajomość programów CAD np. Autocad, Solidworks, NX
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.