Junior Language Specialist with Czech or Slovak or Slovenian

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Opis stanowiska:

  • Drobne tłumaczenia na potrzeby działów komunikacji, administracji, księgowości, zakupów, logistyki lub IT
  • Rozwijanie kontaktów i budowanie stałych relacji z partnerami zagranicznymi
  • Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
  • Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
  • Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub dyspozycyjni studenci studiów zaocznych
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: czeskiego / słowackiego / słoweńskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do ciągłego rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, administracji lub księgowości międzynarodowej (NIE WYMAGAMY!)
  • Wykształcenie w obszarze finansów, ekonomii i kierunków pokrewnych będzie dodatkowym atutem.

Nasz partner oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny grafik pracy - tylko dla Kandydatów z j. niemieckim