Junior KYC Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1171729

Dla naszego klienta, jednej z największych skandynawskich grup finansowych, obecnej na światowym rynku od ponad 150 lat, poszukujemy obecnie :

Junior KYC/AML Regulatory Analyst

Lokalizacja: Warszawa (praca hybrydowo lub z biura)

Poszukujemy osób:
  • chcących rozwijać się w obszarze AML/ KYC i zdobyć pierwsze (lub kolejne) doświadczenia w banku o unikalnej kulturze organizacyjnej,
  • bardzo dobrze posługujących się językiem angielskim w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • posiadających wykształcenie prawnicze lub o profilu ekonomicznym (kierunki: prawo, administracja, finanse, ekonomia itp.)

Doświadczenie w bankowości – mile widziane.

Jeżeli:
  • chcesz pracować w organizacji, która stawia na jakościowe podejście, wspiera i rozwija swoich pracowników,
  • zależy Ci na profesjonalnym rozwoju w międzynarodowych strukturach,
  • potrafisz budować i utrzymywać trwałe relacje,
  • posiadasz umiejętności analityczne i cechuje Cię wysoka etyka działania

To ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:
  • uczestnictwo w projektach KYC/AML klientów korporacyjnych lub instytucji finansowych przede wszystkim z krajów nordyckich,
  • przeprowadzanie całościowego due dilligence zgodnie z wysokimi standardami AML/CFT lokalnymi i grupowymi, analizowanie charakteru działalności klienta i struktury organizacji,
  • efektywna komunikacja z klientami i stakeholderami w celu uzyskania dokumentacji KYC,
  • zapewnianie oceny ryzyka AML/KYC przy wykorzystaniu firmowych narzędzi i ocena dodatkowych czynników ryzyka, eskalacja nietypowych przypadków,
  • bycie doradcą w obszarze KYC dla zespołów klienta i innych stakeholderów.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, system bonusowy),
  • elastyczne godziny pracy,
  • solidny program szkoleniowy,
  • unikalne biuro w centralnej lokalizacji Warszawy z sesjami jogi,
  • ciekawe zadania zawodowe: pracę z całościowym spojrzeniem na proces KYC w międzynarodowym środowisku z komunikacją i z współpracą z wieloma krajami i jednostkami,
  • możliwość rozwoju zawodowego w wiodącej skandynawskiej instytucji finansowej, łączącej skandynawskie wartości z lokalnym know-how.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland