Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/08/2018.

Junior Konsultant SAP MM/WM

Poznań, wielkopolskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe, poszukujemy osób na stanowisko Junior Konsultant SAP w Poznaniu. Firma dostarcza kompleksowe usługi dla swoich klientów, oferuje zintegrowane i zaawansowane rozwiązania IT bazujące na najnowszych technologiach oraz pomaga klientom zoptymalizować kluczowe procesy, zwiększając ich przewagę konkurencyjną na rynku.

Opis stanowiska:

  • wsparcie obszaru Supply Chain Management
  • utrzymanie oraz optymalizacja procesów logistycznych
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Wymagania

Wymagania:

  • Procesy biznesowe w obszarze logistyki oraz moduły SAP MM/ WM
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w:
  • prowadzeniu projektów w oparciu o metodyki projektowe oraz
  • podstawowe umiejętności w zakresie programowania w języku ABAP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach dla znanych marek
  • Pracę w trybie stacjonarnym w tym możliwość korzystania z HO
  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity: możliwość awansu, okazjonalne upominki, sportowe pasje

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP