Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/10/2018.

Junior Key Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się startup’ u z branży FMCG, poszukujemy  osoby na stanowisko Junior Key Account Managera odpowiedzialnej za  aktywną sprzedaż  oraz utrzymanie i rozwój współpracy z kluczowymi klientami sieciowymi.

Do głównych obowiązków Kandydata będzie należało:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż bezpośrednią produktów w kanale nowoczesnym (sieci międzynarodowe, dyskonty oraz convenience, etc.)
  • Realizacja planów sprzedażowych (obrót, marża)
  • Negocjowanie warunków współpracy w ramach wynegocjowanych kontraktów (promocje, inouty, etc.)
  • Aktywny rozwój portfolio firmy u Klientów
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi potencjalnymi Klientami firmy
  • Budowanie długoterminowych partnerskich relacji z obecnymi Klientami
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych
  • Przygotowanie analiz, wniosków i rekomendacji dodatkowych aktywności

 Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku FMCG
  • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji z Klientami
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Samodzielność i determinacja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management