Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Junior Key Account Manager

Warszawa, mazowieckie

RUCH S.A..

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Posiadasz min. Rok doświadczenia w pozyskiwaniu klientów biznesowych lub sprzedaży (np. call center)
  • Posiadasz zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Jesteś nastawiony na rozwój i realizację celów
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • Znasz rynek e-commerce – mile widziane
  • Umiesz organizować swoją pracę
  • Posiadasz rozwinięte kompetencje komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Szukasz stałej pracy

To znaczy, że potrzebujemy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas, aby:

  • Pozyskiwać Klientów dla usług logistycznych i kurierskich wśród sklepów internetowych – kontakt mailowy i telefoniczny
  • Utrzymywać istniejące relacje biznesowe
  • Przygotowywać oferty handlowe
  • Monitorować i analizować rynek
  • Nadzorować prawidłową realizację kontraktów

W zamian za to oferujemy:

  • Szkolenie wprowadzające i podnoszące kwalifikacje
  • Umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą – płatne urlopy oraz Wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Benefity (dofinansowanie do karty FitProfit oraz opieki medycznej)

Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś!

Wymagania

Jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Polsce zajmującą się sprzedażą detaliczną oraz hurtową. Ze względu na cyfryzację biznesu tworzymy szereg usług skierowanych przede wszystkim dla branży E-commerce. Obecnie do wsparcia nowoczesnej usługi logistycznej Paczka w Ruchu, skierowanej przede wszystkim do e-sklepów i sprzedających w Internecie, poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcą razem z nami osiągać wysokie cele na stanowisku:

Jesteśmy z Tobą nieprzerwanie od 1918 r. Codziennie dostarczamy do Twoich rąk prasę i... artykuły pierwszej potrzeby. U Nas opłacisz rachunki, odbierzesz przesyłkę i napijesz się wyśmienitej kawy. Jesteśmy po drodze. Jesteśmy RUCH S.A.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta