ManpowerGroup Sp. z o.o.

Junior Key Account Manager

Miejsce pracy: Poznań, Piła, Gniezno

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych, partnerskich relacji z kluczowymi klientami (głównie zakłady produkcyjne, przemysłowe)
  • Analiza potrzeb klientów, negocjacje warunków współpracy i umów handlowych
  • Przygotowywanie ofert i cenników dla klientow
  • Realizacja budżetów sprzedaży we współpracy z zespołem
  • Przygotowywanie raportów, kontrola kosztów i analiza cen
  • Monitorowanie rynku

Poszukujemy Kandydatów gotowych do obycia kilkunastomiesięcznego szkolenia wdrożeniowego w siedzibie firmy w Niemczech. Szkolenie będzie obejmowało techniki sprzedaży, szkolenie produktowe oraz kurs języka angielskiego i niemieckiego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Motywacja do podjęcia nauki języka niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B
  • Gotowość do obycia szkolenia w siedzibie firmy w Niemczech (ok. 15 miesięcy - warunek konieczny)
  • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, oferującej zaawansowane rozwiązana dla przemysłu
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała)
  • Możliwość kompleksowego wdrożenia do pracy na stanowisku Key Account Managera poprzez szeroki wachlarz szkoleń produktowych, sprzedażowych i naukę języków obcych
  • Wsparcie w zakwaterowaniu w okresie szkolenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (już na etapie szkolenia)
  • Pracę w standardowych godzinach biznesowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Po powrocie ze szkolenia praca ma charakter częściowo mobilny i częściowo home-office
  • Obszar pracy po szkoleniu: województwo wielkopolskie i lubuskie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials