Junior / Key Account Manager - rynki zagraniczne

HR International Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Kraków

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Podstawowe obowiązki:
- budowanie i utrzymanie relacji z nowymi klientami na rynkach zagranicznych (możliwość budowania siatki klientów na całym świecie, bez ograniczeń lokalizacyjnych) – sprzedaż usług rekrutacyjnych
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji
- udoskonalanie swojego warsztatu poprzez spotkania z klientami i udział w szkoleniach
- systematyczne dbanie o realizację założonych celów i ciągłe pozyskiwanie nowych klientów
- współtworzenie wizerunku firmy wśród klientów
- niezależny i samodzielny sposób pracy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji
- wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży
- odpowiedzialną i istotną dla firmy funkcję
- swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań zgodnych ze strategią sprzedaży i rozwoju firmy
- pracę w zespole miłych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań
- wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych
- narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań
- możliwa praca zdalna.

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, mile widziana znajomość drugiego języka obcego
- doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi – nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży
- chęć do nauki – z przyjemnością przekażemy Ci potrzebną wiedzę!
- umiejętność sprawnego planowania swoich zadań i czasu pracy
- czynne prawo jazdy kat. B – mile widziane
- gotowość do podróży służbowych w Polsce i wyjazdów zagranicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.