Junior Key Account Manager - HoReCa

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Wspólnie z naszym Klientem, producentem z branży spożywczej, poszukujemy osoby z doświadczeniem we współpracy z Klientami w kanale HoReCa / Food Service.

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • zarządzanie relacjami i rozwijanie współpracy z sieciowymi klientami z kanału HoReCa / Food Service,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • negocjowanie warunków umów,
  • zawieranie umów i kontrola ich realizacji,
  • utrzymanie  długotrwałych relacji z obecnymi i nowymi Klientami,
  • analizowanie danych rynkowych i budowanie modeli współpracy z klientami

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w branży FMCG (HoReCa / Food Service)
  • Umiejętność pracy z danymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Silna motywacja do pracy i orientacja na cel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość programów MS Excel i Power Point

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management