Junior Key Account Manager - ERP NAV

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, Integratora IT specjalizującego się w sprzedaży rozwiązań ERP poszukujemy kandydata na stanowisko Key Account Manager.

Junior Key Account Manager - ERP NAVMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Kompleksowe prowadzenie projektów wdrożeniowych ERP
  • Prezentowanie rozwiązań ERP u klienta
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku lokalnym
  • Realizacja celów oraz założeń biznesowych
  • Współpraca z działem wdrożeniowym

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT w tym systemów ERP
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Chęć rozwoju oraz motywacja do podnoszenia własnych kompetencji oraz poszerzania wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii
  • Wykształcenie wyższe (mile widzialne IT, ekonomiczne lub pokrewne)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe do 9 tys. brutto (w zależności od posiadanych umiejętności)
  • Rozwój w strukturach firmy u boku najlepszych specjalistów
  • Udział w projektach lokalnych i międzynarodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny (bez górnego limitu)
  • Narzędzia niezbędne do pracy oraz pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.