Junior Key Account Manager (Convenience)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z branży spożywczej. Obecnie nasz Klient szuka Kandydata na stanowisko

Junior Key Account Manager (Convenience)Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka osoby z potencjałem do zostania skutecznym KAMem. Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu współpracą z klientami rynku nowoczesnego.

Zadania:

  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami sieciowymi z kanału Convenience z poziomu central zakupowych oraz związana z tym realizacja zakładanego planu wolumenowego,
  • Zarządzanie budżetami i P&L Klientów,
  • Planowanie i realizacja strategii promocyjnej u klienta (odpowiedzialność za wysoką jakość egzekucji promocji trade-marketingowych),
  • Zarządzanie asortymentem klienta oraz związane z tym wprowadzanie nowości produktowych,
  • Analiza danych sprzedażowych (źródła wewnętrzne),
  • Przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych,

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w branzy FMCG, idealnie w dziale MT, CatMan albo trade-marketingu,
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego - jest on wykorzystywany na co dzień w pracy,
  • Nastawienie na rozwój i na cel,
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Duża swobodaw kreowaniu działań biznesowych,
  • Narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.