Junior Java / Salesforce.com Developer

IT Solutions Architects

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Junior Java/Salesforce Developera do pracy nad innowacyjnymi rozwiazaniami cloud'owymi.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe / lub student ostatnich lat gotowy do pracy na pełny etat;

• Praktyczna znajomość zasad programowania w języku Java

• Doświadczenie w budowaniu aplikacji (front-endowych i/lub serwerowych) oraz frameworkow;

• Zdolność do szybkiego uczenia się nowych technologii

• Etyka pracy, innowacyjność, umiejętność pracy w zespole

• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

- wlasne projekty

- komercyjne doswiadczenia w programowaniu

- znajomosc SCRUM, zagadnien Cloud'owych, Angular

Zachecamy do skladania CV. Zastrzegamy prawo skontaktowania sie tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli do zgłoszenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IT Solutions Architects w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Prezentacja firmy

Obecnie nasza firma świadczy usługi Quality Assurance w procesie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy