Junior Java Developer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, największego na świecie globalnego dostawcy rozwiązań z obszaru płatności, poszukujemy osób na stanowisko:

Junior Java DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • programowanie wydajnych aplikacji dla sektora bankowego,
  • praca przy rozwoju konkretnych modułów i komponentów tworzonych systemów,
  • współpraca z analitykami, architektami i testerami,
  • praca w międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, kierunków pokrewnych lub równoważne kwalifikacje poparte doświadczeniem zawodowym (około pół roku),
  • znajomość języka Java (JDK 1.6/1.7) oraz technologii J2EE, SQL (Oracle), XML,
    Hibernate 3, EJB 3.1,
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dostępność do pracy na pełen etat,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  •  znajomość baz danych Oracle i/lub DB2,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych WebSphere, WebLogic, JBoss lub Liberty,
  • znajomość jBPM, BPEL lub BPMN,
  • znajomość środowiska WebSphere Integration Developer (WID), Eclipse,
    IntelliJ lub NetBeans,
  • znajomość Vaadin,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.

Oferujemy:

  • cykl szkoleń początkowych wdrażający w zagadnienia sektora bankowego oraz omawiający używane komponenty programistyczne,
  • udział w pracach międzynarodowego zespołu, dający możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie płatności elektronicznych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie grupowe, fundusz kapitałowy, dofinansowanie do urlopu, karta lunchowa, owoce i ciastka do dyspozycji pracowników,
  • elastyczne godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.