Junior Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1122196

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 60-85 zł / h netto

Zadania:

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Praca na dużych wolumenach danych
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii
  • Praca w metodologii SCRUM

Wymagania:

  • Około 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java
  • Praktyczna wiedza z zakresu Java 7 oraz Java EE 6
  • Doświadczenie z technologiami JPA Hibernate, EclipseLink
  • Znajomość bazy danych SQL
  • Doświadczenie w jednym z serwerów aplikacyjnych
  • Dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS, SOAP, REST
  • Umiejętność konfiguracji środowiska CI (Jenkins)
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji
  • Znajomość bibliotek wspierających testowanie

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland