junior Java Developer

Billennium Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Udział w analizie wymagań biznesowych oraz poszukiwaniu rozwiązań technicznych realizujących wymagania biznesowe
  • Udział w projektowaniu, implementacji oraz rozwoju aplikacji opartych o Java
  • Przygotowywanie testów jednostkowych oraz dokumentacji technicznej dostarczonego oprogramowania

Wymagania:

  • zainteresowanie programowaniem w Java (bardzo mile widziane pierwsze doświadczenia w tym zakresie!)
  • znajomość Java, Spring, Hibernate
  • doświadczenie z technologiami Front-endowymi jest bardzo dużym atutem
  • posługuje się j. angielskim na poziomie min. średnio-zaawansowanym
  • nastawienie na rozwój i szybkość się uczenia

Oferujemy:

  • na pierwszym etapie współpracy – intensywne szkolenie z wykorzystywanych przez nas technologii realizowane przez naszych specjalistów
  • po etapie wdrożenia w technologie i projekty – możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku i długofalową współpracę
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla naszych klientów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.