ManpowerGroup Sp. z o.o.

Junior IT Support

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Wsparcie użytkowników w lokalizacji
  • Obsługa systemu zgłoszeń
  • Eskalacja żądań zgodnie z procesem
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (przygotowywanie sprzętu do użytku)

Oferta

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Praca na pełen etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, oraz podniesienie kwalifikacji w nowoczesnym środowisku informatycznym
  • Samodzielne stanowisko w lokalizacji klienta
  • Pakiet szkoleń

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe IT
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego PC i aplikacji Microsoft
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Wysoki poziom samodzielności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials