Junior IT Support Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1150285

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Support Specialist

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) lub ewentualnie Umowa zlecenie
Stawka: 30-35 zł/h netto + VAT na B2B
Współpraca: pierwszy kontrakt na 12 miesięcy; ogółem współpraca na kilka lat
Start date: ASAP (preferowany 1 lipca)
Godziny pracy: standardowe (brak pracy zmianowej)
Zespół: 4-5 osób
Praca zdalna: obecnie praca w modelu mieszanym, a po wdrożeniu możliwa praca 100% zdalna

Poszukujemy osoby na stanowisko IT Support Specialist, dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowego koncernu z siedzibą w Szwajcarii. Firma działa na polskim rynku od 1928 roku. Przez cały czas działalności firmy organizacja utrzymuje czołową pozycję nie tylko w sprzedaży nowych dźwigów, ale również w ich późniejszym serwisowaniu. W firmie pracuje sie z wykorzystaniem: Windows Serwer, VMware, SQL Server, SQL, Weritas HP Backup.

Zadania:

  • Tworzenie kont użytkowników Active Directory (webpanel)
  • Nadawanie dostępu dla użytkowników
  • Podłączanie i konfigurowanie komputerów, tabletów i telefonów
  • Podstawowa kontrola stanu sieci (łącze – LAN/WAN)
  • Instalacja systemów operacyjnych komputerów stacjonarnych/laptopów
  • Przekazywanie sprzętu i urządzeń użytkownikom
  • Pomoc w konfiguracji urządzeń (Wireless)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem urządzeń
  • Konfiguracja A&O (Aplikacje i Oprogramowanie)
  • Pomoc w obsłudze A&O
  • Pomoc w obsłudze aplikacji Office 365 (Microsoft enviroment)
  • Techniczne wsparcie konfiguracyjne

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Service Desk
  • Doświadczenie we wsparciu użytkowników korzystających z MS Windows (Office 365)
  • Umiejętność podłączania stacji roboczych, instalowania i konfigurowania oprogramowania
  • Doświadczenie z Active Directory
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland