Junior IT Rekruter

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obowiązki:

• Przesyłanie rekomendacji kandydatów do Managerów,

• Wspólpraca z Sourcing Officerem

• Update ogłoszeń /ofert pracy z agencjami, platformami i stronami internetowymi,

• Umawianie spotkań z kandydatami,

• Ścisła współpraca z Hiring Managerami, raportowanie.

• Kontakt z agencjami – udostepnianie opisów stanowisk, update projektów,

• Skladanie ofert kandydatom,

• Prowadzenie dokumentacji w wewnętrznym systemie firmy.

Wymagania:

• Zaawansowanej znajomości języka angielskiego (co najmniej B2) i otwartości na jego używanie

• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych IT

• Umiejętności pracy w zespole

• Proaktywnej postawy i pozytywnego nastawienia

Oferta:

• Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych

• Pracę dopasowaną do Twojego doświadczenia i preferencji

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Benefity ( pakiet medyczny, karta multisport)

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.