ManpowerGroup Sp. z o.o.

Junior IT Recruiter

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Skoczów, Pszczyna, Jastrzębie-Zdrój, Tychy, Katowice

Miejsce pracy: Bielsko-Biała - możliwość pracy w pełni zdalnej!

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie technologicznej
  • Poznanie tajników prowadzenia rekrutacji w branży informatycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Wykorzystywanie znajomości języka angielskiego w codziennej pracy poprzez kontakt z oddziałami w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii
    Sprzęt niezbędny do pracy zdalnej (laptop/telefon)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie i piśmie)
  • Otwartość, komunikatywność, dobra energia i humor
  • Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska IT (lub znajomość specjalistycznej terminologii)

Zadania:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Wyszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów oraz publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Współpraca z zespołem lokalnym oraz oddziałami w UK i USA
  • Tworzenie raportów oraz zestawień
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy