Junior IT Analyst

Workforce Logiq

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq z główną siedzibą w Orlando jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie jak i w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 17 krajach.

Aktualnie dla naszego klienta z branży finansowej w Gdyni, poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się wsparciem IAM

Dlatego też wymagamy od Kandydata/Kandydatki:

• Profesjonalnej wiedzy z zakresu IT

• Bardzo dobej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny, codzienna praca w międzynarodowym środkowisku)

• Doświadczenia w pracy z zarządzeniem dostępem/ administrowaniem użytkownikami

• Doświadczenia w pracy z obsługą Klienta

• Wykształcenia kierunkowego (IT lub pokrewnego)

Oferujemy:

• Kontrakt na czas 6 miesięcy

• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowiku w branży bankowej

• Konkurencyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
około 6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management