Junior Incident Coordinator

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży healthcare pochodzenia skandynawskiego, znanej ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy, poszukujemy Junior Incident Coordinator’a.

Obejmując to stanowisko dołączysz do zespołu IT Service Management zlokalizowanego w Warszawie i weźmiesz udział w globalnej tranzycji i transformacji procesów IT. Twoja rola skoncentruje się na koordynacji komunikacji pomiędzy dostawcą zewnętrznym a zespołem IT Service Management w ramach procesu zarządzania eskalacjami incydentów.

Główne obowiązki:

• Kierowanie eskalacji do dostawcy zewnętrznego;

• Nadzorowanie postępu prac po stronie dostawcy,

• Raportowanie rezultatów prac do zespołu IT Service Management w celu zobrazowania performance’u dostawcy i poziomu oraz ilości eskalacji;

• Kontakt z Klientem wewnętrznym;

• Tworzenie okresowych raportów;

• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie zdobyte w jednym z poniższych obszarów:

     - Wsparcie techniczne w ramach pierwszej lub drugiej linii wsparcia;

     - Zarządzanie usługami IT;

     - Zarządzanie procesami IT (w szczególności Incident Management);

     - Administracja systemów i/lub aplikacji;

• Komunikatywność;

• Wysokie zdolności organizacyjne, w tym umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu;

• Asertywność;

• Umiejętność pracy w zespole;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Mile widziana znajomość standardów ITIL.

Oferujemy:

• Pracę w wewnętrznych strukturach skandynawskiej firmy o zasięgu międzynarodowym;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w ramach globalnego projektu transformacji;

• Samodzielność w działaniu;

• Umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia);

• Pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie;

• Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management