Junior Hydrotechnical&Water Designer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1148381

Klientem Hays jest globalne biuro projektów inżynieryjnych, które realizuje zadania związane z projektowaniem technicznym dla wielu gałęzi przemysłowych. Obecnie Klient w związku z nowymi planami biznesowymi postanawia wyjść do rynku z propozycją rozwoju kariery zawodowej dla 10 nowych osób, które posiadają doświadczenie w realizacji inwestycji z branży wodnej / ściekowej / melioracyjnej etc. Poza branżą wodą, Klient rozwija również struktury w obszarze inwestycji drogowych oraz kolejowych. Firma działa głównie na arenie miedzynarodowej dlatego większość projektów będzie realizowanych dla takich Państw jak USA, UK, Nowa Zelandi czy Australia

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Praca na projektach zagranicznych lub częściach projektów
  • Przeprowadzanie analiz oraz projektowanie infrastruktury wodno-ściekowej
  • Koordynacja projektów oraz pracy Asystentów
  • Szkolenie oraz dzielenie się wiedzą z mniej doświadczonymi członkami zespołu

 Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na projektach z branży infrastruktury wodno-ściekowej, przeprowadzania analiz i przygotowywania raportów
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • >Wiedza praktyczna na temat, co najmniej jednej z następujących podkategorii: projektowanie infrastruktury wodno-ściekowej, projektowanie drenaży, modelowanie sieci dystrybucji wody, modelowanie sieci kanalizacyjnych i deszczowych
  • Znajomość oprogramowania: Civil3D lub/i AutoCAD lub/i Microstation lub/i INROADS lub/i jednego z oprogramowania firmy Bentley/Innnovyze/DHI do modelowania hydraulicznego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Zaawansowana znajomość oprogramowania Microsoft Office

 Doświadczenie
  • 4+ lat przy projektach infrastruktury wodno-ściekowej
    • Wykształcenie: Inżynier lub Magister Inżynierii Środowiska (lub pokrewne)
Co oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, system kafeteryjny MyBenefit, nauka języka angielskiego, owocowe czwartki, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych (sala gimnastyczna, udział w zawodach)
  • Lokalizacja biura w centrum Warszawy
  • Dostęp do najnowszego oprogramowania oraz platformy szkoleniowej (m.in. BENTLEY, AUTODESK oraz > 5000 szkoleń w 10 językach)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy