Junior HR Specialist (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie procesów rekrutacyjnych oraz prowadzenie projektów związanych z obszarem CSR.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, lidera na rynku w branży nieruchomości, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Junior HR Specialist.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za koordynowanie oraz przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie projektów związanych z obszarem CSR
  • Odpowiedzialność za koordynowanie procesu ocen pracowniczych oraz szkoleń
  • Zarządzanie wewnętrznym systemem HR - aktualizowanie oraz wprowadzanie danych, kontrolowanie terminowości
  • Odpowiedzialność oraz koordynowanie procesu onboradingu pracowników
  • Wspieranie oraz informowanie pracowników biura pod kątem zagadnień z obszaru HR
  • Budowanie relacji oraz współpraca z uczelniami wyższymi - organizowanie konferencji oraz targów pracy
  • Prowadzenie projektów związanych z obszarem HR we współpracy z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Ścisła współpraca z HR Managerem oraz wspieranie go w codziennej pracy

Profil kandydata

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w firmie o międzynarodowym profilu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum zaawansowanym (C1) - jako warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe, preferowane zdobyte na uczelni o profilu biznesowym
  • Wysokie zdolności organizacyjne, wielozadaniowość
  • Umiejętności prezentacji oraz wystąpień publicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy

  • Pracę w firmie o międzynarodowej strukturze dającej możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ponadprzeciętnie bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjną lokalizację biura - w samym Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page