Junior HR Business Partner

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku FMCG
aktualnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Junior HR Business PartnerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • udział w realizowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności w obszarze: budowania efektywnych struktur organizacyjnych wspierających cele biznesowe, opiniowania systemów premiowych, kształtowania i realizacji budżetu kosztów osobowych, rozwoju, oceny i motywacji pracowników oraz budowania zaangażowanych zespołów
  • dostarczanie sugestii do wprowadzenia odpowiednich narzędzi i rozwiązań z obszaru HR, wspierających realizację strategicznych celów biznesowyc
  • współudział w doradztwie HR w zakresie zmian organizacyjnych, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych oraz zarządzania zmianą
  • udział w kształtowaniu budżetu kosztów osobowych i monitorowanie jego wykonania
  • przygotowywanie danych do kluczowych wskaźników HR oraz sugerowanie odpowiednich działań na podstawie ich analizy
  • pomoc w obsłudze bieżących procesów HR (ocena kompetencji, efektywności, opisy stanowisk, wartościowanie stanowisk, szkolenia, projekty rozwojowe)
  • uczestnictwo w roli członka zespołu projektowego w kluczowych projektach biznesowych
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu i rynku

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w stacjonarnym dziale HR lub po stronie agencji rekrutacyjnej
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych oraz znajomość narzędzi poszukiwania kandydatów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do samodzielnego prowadzenia wystąpień publicznych i szkoleń
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego w strukturach międzynarodowego lidera rynku FMCG
  • Szeroki wachlarz benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, itd.)
  • Wysoki poziom samodzielności i decyzyjności w ramach pełnionych obowiązków
  • Pracę w młodym i aktywnym zespole specjalistów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.