Junior HR Business Partner - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, jednej z największych, międzynarodowych firm farmaceutycznych, poszukujemy doswiadczonej osoby na samodzielne stanowisko:

Junior HR Business PartnerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja polityki personalnej zgodnie ze strategią organizacji
  • Bliska współpraca z kadrą menadżerską z poszczególnych obszarów biznesu w zakresie tworzenia i realizacji polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Doradztwo w zakresie wprowadzania odpowiednich narzędzi i rozwiązań z obszaru HR
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętność i doświadczenie w pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Dużą samodzielność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.