Junior HR Biznes Partner - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

W ramach obsługi naszego Klienta z branży pdodukcyjnej poszukujemy osoby gotowej podjąć pracę od zaraz na stanowisku Junior HR Biznes Partner.

Junior HR Biznes PartnerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników
  • Realizacja polityki personalnej zgodnie ze strategią organizacji
  • Bliska współpraca z kadrą menadżerską z poszczególnych obszarów biznesu w zakresie tworzenia i realizacji polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wsparcie w realizacji procesów dotyczących oceny pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrową pracowników
  • Doświadczenie w realizacji projektów HR
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na czas określony (11 miesięcy)
  • Pracę w organizacji o ugrutnowanej pozycyji na rynku, dającej możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.