(Junior) HR Assistant / Support

Troaching Institute

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nie ma znaczenia, kim chcesz zostać „kiedy dorośniesz".

Nie ma znaczenia, jeśli nie wiesz, co chcesz robić po studiach.

Nie ma znaczenia, jeśli wiesz czego chcesz, ale nie ma to nic wspólnego z tą pracą.

Nie ma znaczenia, gdzie i co studiujesz.

Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, jeśli tylko masz dobre połączenie z Internetem.

Niezależnie od tego, jaki zawód lub jaką ścieżkę kariery wybierzesz, jest jedna rzecz, która ma wpływ na to, czy odniesiesz sukces. Jeden wspólny mianownik, który określi, czy będziesz miał satysfakcjonującą karierę. To wiedza o rynku pracy. Innymi słowy, wiedza o tym, jak:

  • pisać CV
  • zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej
  • aplikować na ogłoszenia o pracę
  • rozmawiać z headhunterami
  • kontaktować się bezpośrednio z firmami
  • poprawnie tłumaczyć dokumenty
  • badać rynek

Dołączając do Career Angels możesz nauczyć się WSZYSTKICH powyższych rzeczy. Jeśli chcesz, możesz również:

  • zgłębić tajemnice arkuszy Excela i ich wykorzystanie w administracji i finansach
  • zobaczyć, jak wygląda proces rekrutacji od podszewki
  • odkryć swoje kreatywne umiejętności copywritingu
  • pomagać koordynować, a nawet organizować, eventy
  • wspierać działania marketingowe i biznesowe
  • zaangażować się w przygotowywanie publikacji
  • i wiele więcej!

Wymagania:

Szukamy studentów studiów licencjackich (wspomnieliśmy już, że nie ma znaczenia, co studiujesz? Mogą to być finanse, architektura, biznes, lingwistyka lub marketing ... czyli to, co właśnie studiuje nasz aktualny zespół Wsparcia), którzy chcą mieć elastyczne godziny pracy (ok. 20 godzin tygodniowo). Możesz pracować dosłownie z dowolnego miejsca. Jeśli planujesz wyjechać na Erasmusa lub inny program wymiany – nie ma problemu! Członkowie naszego zespołu kontynuowali współpracę z nami nawet podczas pobytu w Niemczech, Chorwacji i Meksyku. Pisząc ten post, siedzimy w 7 różnych miastach w całej Europie. Nasza firma to również dobre miejsce na doszlifowanie znajomości języka – prawie codziennie pracujemy w 6 różnych językach, choć by dołączyć do naszego zespołu wystarczy, że znasz język angielski.

 Przez pierwszych 6 miesięcy będziesz się intensywnie uczyć, przez następne 6 miesięcy będziesz miał miesięczne sesje coachingowe, a następnie... najlepiej wyślij swoje CV w języku angielskim za pomocą opcji "Aplikuj"

Prosimy dodaj do swojego CV tę obowiązkową klauzulę do celów przetwarzania danych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Doradztwo / Konsulting