ManpowerGroup Sp. z o.o.

Junior HR Administrator with English

Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Tychy, Sosnowiec

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z renomowaną firmą zajmującą się nowymi technologiami informatycznymi
  • Umowę na czas określony - 1 rok
  • Pracę w standardowych godzinach biznesowych, od pon. do pt.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Rozbudowany pakiet benefitów: karty lunchowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz wiele innych
  • Możliwości rozwoju zawodowego w obszarze kadr, a także kompetencji językowych w ramach współpracy międzynarodowej
  • Pracę hybrydową

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (C1)
  • Doświadczenie w pracy w dziale HR/personalnym/kadrowym lub agencji pracy
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Word
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze HR, administracji personalnej, kadr
  • Zainteresowanie pracą w środowisku i zespole międzynarodowym
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w dynamicznym środowisku
  • Skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników (badania wstępne, przygotowywanie dokumentów zw. z zatrudnieniem, kontakt z pracownikami, organizacja procesu zatrudnienia, ewidencjonowanie czasu pracy, nieobecności, urlopów, zgłoszeń benefitów)
  • Sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów personalnych związanych z przebiegiem zatrudnienia oraz zaświadczeń dla pracowników
  • Współpraca z zespołem HR zlokalizowanym w kilku Państwach, współpraca m.in. w jęz. angielskim
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Obsługa zapytań pracowniczych

Miejsce pracy: Katowice/hybrydowo

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy