Junior Graphic Designer

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Warszawa

Obowiązki:

  • Edytowanie i aktualizowanie istniejących kreacji,
  • Tworzenie dynamiczych i statycznych kreacji displayowych i mailingowych na podstawie wypracowanych layotów,
  • Przygotowywanie resizów oraz tłumaczeń na podstawie dostarczonych tekstów,
  • Współpraca z pozostałymi członkami działu kreacji przy realizowanych projektach,
  • Bieżący research rynku i analiza aktualnych trendów w reklamie internetowej.

Wymagania:

  • Przynajmniej podstawowa znajomości Adobe Photoshop,
  • Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu plików produkcyjnych dla digital marketingu,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć do dynamicznego rozwoju własnych kompetencji i specjalizacji
  • Znajomości zasad kompozycji,
  • Aktywnego poszukiwania inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy,
  • Dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy,
  • Zaangażowania i inicjatywy w działaniu
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

Mile widziane:

  • Znajomość programów: Adobe Illustrator, Adobe Indesign
  • Znajomość zasad e-marketingu oraz zagadnień reklamy prasowej
  • Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu plików produkcyjnych oraz znajomości zagadnień związanych z DTP
  • Doświadczenie z tworzeniem tekstów dla produktów z kategorii health and beauty

Oferujemy:

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem,
  • Dynamiczny rozwój oparty na systemie mentoringu,
  • Zdobywanie unikalnej wiedzy i know-how z zakresu performance marketing
  • System wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.
Intredo