Junior Graphic Designer

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

Obowiązki:

  • support dyrektora kreatywnego
  • wspólne przygotowywanie koncepcji kreatywnych, licznych grafik on-line/off-line
  • przygotowywanie animacji/postprodukcji filmowych z firmowych eventów
  • Wdrażanie innowacyjnych narzędzi marketingowych
  • Obsługa narzędzi marketingu digitalowego (Google AdWords, Google Analystic, SEM/SEO, CMS itp.)

Wymagania:

  • Jeśli znasz dobrze Adobe, a w szczególności: ▪️photoshop▪️ illustrator▪️ indesign▪️ premiere▪️ after effects▪️ HTML/CSS/JS/Wordpress
  • Jeśli dodatkowo ogarniasz: after effects ▪️HTML/CSS/JS/Wordpress too BOMBA! To własnie CIEBIE szukamy Dołącz do #HRO!

Oferta:

  • umowę o pracę/um.zlecenie/B2B - sam wybierasz, która forma zatrudnienia jest dla Ciebie najlepsza
  • pracę w świetnej lokalizacji (Metro Wilanowska)
  • pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna)
  • szefa, który zasypuje nas owocami i słodyczami
  • ogólnofirmowe i działowe wyjazdy służbowe
  • dołączenie do najlepszego zespołu HROdziny :)
Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.