Junior GL Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
Junior GL AccountantMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Księgowanie rachunków bankowych i obowiązki rozliczeniowe dla kilku podmiotów,
  • Przygotowanie deklaracji VAT / kwestie doraźne, deklaracje statystyczne i ścisła współpraca z zespołem ds. podatków EMEA w różnych kwestiach dla Twoich krajów,
  • Miesięczne obowiązki księgowe i sprawozdawcze zgodnie z US GAAP oraz sprawozdawczość ustawowa zgodnie z lokalnymi GAAP dla kilku podmiotów,
  • Przygotowanie miesięcznych komentarzy wariancji dla ruchów księgowych (p/l i b/s),
  • Przygotowywanie miesięcznych uzgodnień bilansowych zgodnie z harmonogramem Grupy za pomocą OneStream,
  • Ścisła współpraca z EMEA FP&A w celu udzielenia pomocy przy komentarzach do prognoz dla kluczowych obszarów rachunkowości.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i księgowości,
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w działach finansowych lub księgowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Umiejętności organizacyjne i i nterpersonalne,
  • Umiejętność obsługi pakiet MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Liczne możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach,
  • Codzienna praca w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Elastyczne godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.