Junior Frontend Designer / Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116415

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży IT – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Junior Frontend Designer

Obowiązki:
  • Projektowanie estetycznej szaty graficznej aplikacji webowych
  • Przygotowanie komponentów GUI na początku projektu (style CSS, grafiki, komponenty JS, szablony HTML) - na podstawie własnego projektu lub otrzymanych materiałów (styleguide)
  • Dbanie o podstawy UX, wsparcie zespołu w projektowaniu użytecznych interfejsów
  • Finalne dopracowanie strony wizualnej aplikacji
  • Opracowanie szaty graficznej druków i prezentacji firmowych

Wymagania:
  • Minimum 6 m-cy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Poczucie estetyki, umiejętności graficzne, praktyczna znajomość zasad projektowania
  • Biegła znajomość HTML5
  • Biegła znajomość CSS oraz SASS/LESS
  • Biegła znajomość biblioteki Bootstrap
  • Znajomość zagadnień RWD „Responsive Web Design”
  • Umiejętność przygotowania grafiki na strony i wydruków

Dodatkowym atutem będzie znajomość:
  • Frameworków javascript (React, Ember, Angular, Knockoutjs)
  • Obiektowego języka programowania (Java, Ruby)

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland