Junior Front End Developer

Intredo

Kraków, małopolskie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów,który na co dzień integruje technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzie sprzedaży online.

Kraków

O stanowisku

Osoba na stanowisku Junior Front End Developera będzie odpowiedzialna za tworzenie, edytowanie i aktualizowanie szablonów mailingów w zakresie pisania kodu HTML5/CSS3, we współpracy z Grafikiem oraz Copywriterem.

Obowiązki:

  • Ścisła współpraca z liderem działu kreatywnego,
  • Kodowanie mailingów wedle gotowych projektów graficznych,
  • Wprowadzanie zmian do istniejących już szablonów,
  • Tworzenie nowych szablonów,
  • Wprowadzanie zmian do istniejących już stron internetowych (grafiki, teksty, funkcjonalności),
  • Tworzenie nowych wersji językowych mailingów oraz stron na bazie tłumaczeń i już istniejących wzorów.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość HTML5/CSS3 umożliwiająca samodzielne wykonywanie prostych projektów,
  • Znajomość podstaw Photoshopa, Adobe Ilustrator, techniki RWD, WordPress,
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w projekt,
  • Znajomość podstawowych zagadnień i problematyki z obszaru email marketingu.

Mile widziane:

  • Know-how z zakresu optymalizacji mailingów pod kątem ich dostarczalności,
  • Znajomość programów analitycznych typu Litmus,
  • Znajomość narzędzi typu FreshMail.

Oferujemy:

  • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów Internetu i reklamy internetowej,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Zdobywanie unikalnej wiedzy i know-how z zakresu performance marketing,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.
Intredo