Junior Front-End Developer

Adprofity

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

**Junior Front-End Developer**

Miejsce pracy: Kraków

Szukamy do zespołu Junior Front-End Developera odpowiedzialnego za proces tworzenia landingów, które później zostaną wykorzystane w naszych kampaniach reklamowych.

Jeśli chcesz pracować przy optymalizacji reklamy, a do tego chciałbyś wykazać się kreatywnością i zaproponować swoje testy A/B, tak aby reklama miała lepsze efekty - zapraszamy!

Będziesz odpowiedzialny/a za:
- tworzenie ciekawych landingow pod kampanie
- przeprowadzanie testów A/B zwiększające wyniki reklamy
- zarządzanie zapleczem reklamowym (domeny, hosting)
- implementacje pixeli, trackera, remarketingu

Oferujemy:
- wynagrodzenie: podstawa (3000 - 5000 zł netto na rękę)
- premie za pomysł i inicjatywę + awans za samodzielność
- prace w kilkuosobnym zespole Performance Marketingu
- budżet na szkolenia
- zagraniczne wyjazdy firmowe na konferencje branżowe i nie tylko
- samodzielność w rozwiązywaniu zadań (sam decydujesz, co zrobić tak żeby było jak najlepiej)

Poza tym oferujemy dobre warunki pracy:
- dofinansowanie karty Multisport,
- świetną lokalizację biura (ul. Kosynierów 15B)
- monitor 27” to nie problem
- firmową biblioteczkę która się powoli zapełnia :)

Pamiętaj proszę o dopisaniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Wymagania

Odezwij się, jeśli:
- znasz HTML, CSS, JS, jQuery (i podstawy PHP)
- interesujesz się technologiami reklamy internetowej
- kierujesz się dewizą "damy radę!"
- inicjatywa idzie u Ciebie w parze z zaangażowaniem

Prezentacja firmy

Adprofity - jesteśmy zespołem kupującym media pod reklamy. Bawimy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
400PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy