Junior Export Manager - tworzywa sztuczne

HRK S.A.

Poznań okolice, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych w technologii rotomouldingu, dla której poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko:

Junior Export Manager - tworzywa sztuczneMiejsce pracy: Poznań okolice
Opis stanowiska:
  • Tworzenie strategii i zarządzenie sprzedażą zagraniczną w podległym regionie
  • Aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy
  • Współpracę z Klientami z rynków zagranicznych (głównie Europa Zachodnia)
  • Pozyskiwanie kluczowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • Realizację założonych celów sprzedażowych i marżowych
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów
  • Prowadzenie negocjacji warunków i umów handlowych
  • Uczestnictwo w wyjazdach służbowych, udział w spotkaniach biznesowych, targach zagranicznych
  • Bieżąca współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne mile widziane z poziomu producenta
  • Bardz dobrą znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze wysyłek eksportowych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności zarządzania budżetem oraz analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy:
  • Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formie zatrudnienia
  • Adekwatne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.