Junior E-commerce Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1168916

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Junior E-commerce Managera.

Miejsce pracy: Warszawa (system hybrydowy)

Najważniejsze zadania w tej roli:

- prowadzenie współpracy z klientami e-commerce,
- udział w tworzeniu strategii e-commerce oraz wsparcie w tworzeniu aktywności marketingowych u wybranych klientów (m.in. Brick&Clicks, Pure Players, Marketplace),- współpraca z działami sprzedaży i marketingu (m.in. customer marketing, digital marketing, branding),- analiza danych sprzedażowych, a także działań konkurencji,
- przygotowywanie wniosków i rekomendacji,- bieżąca ocena efektywności prowadzonych działań marketingowych,- praca z narzędziami do monitorowania sprzedaży e-commerce.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- min. 1 rok doświadczenia w obszarze e-commerce np. u producenta/dystrybutora/sieci aptecznej,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
- znajomość MS Office oraz Google Analytics/Allegro Analytics – mile widziana,
- mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej, lub/i FMCG/retail,
- doświadczenie w kategoriach health&beauty jako cenny, dodatkowy atut,- zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków w pracy z danymi,
- samodzielność, wielozadaniowość i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, - otwartość, nastawienie na współpracę z innymi działami firmy.

Nasz Klient oferuje:

- możliwość rozwoju dla osób pełniących obecnie rolę z poziomu "E-commerce Specialist/ E-commerce Key Account Specialist",
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- liczne benefity, w tym prywatną opiekę medyczną i dopłatę do wypoczynku.

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy