Junior E-commerce Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice , śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży Fashion poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior E-commerce ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację sprzedaży online
  • Budowanie pozycji marki na rynku Polskim (sprzedaż, marketing online)
  • Tworzenie akcji promocyjnych i wdrażanie nowych produktów
  • Rozwój nowych funkcjonalności sklepu
  • Analiza konkurencji
  • Zarządzanie zespołem specjalistów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Bliski kontakt z centralą firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży online lub marketingu internetowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra  znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Google Campaign Manager
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Duży wpływ na podejmowanie decyzji i kreowanie biznesu
  • Pakiet benefitów
  • Atrakcyjny system premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.