(Junior) Digital Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja finansowa posiadająca stabilną sytuację na rynku oraz kanał sprzedaży online.

Informacje o kliencie

Obecnie do zespołu marketingu poszukujemy osoby na stanowisko (Junior) Digital Managera, który będzie odpowiedzialny za generowanie sprzedaży online. Jest to samodzielna rola z bezpośrednią linią raportowania do Dyrektora Marketingu.

Opis stanowiska

* Wdrażanie nowych inicjatyw w sprzedaży online w oparciu o nowe technologie i możliwości
* Koordynowanie działań marketingowych z punktu widzenia efektywnego wykorzystania ruchu do wymiernych efektów biznesowych m.in. poprzez kanały SEM, SEO, programy partnerskie, email marketing, mobile marketing, media społecznościowe i inne
* Przyciąganie nowych użytkowników, zatrzymywanie aktualnych użytkowników oraz aktywowanie istniejących klientów
* Prowadzenie kampanii x-sell oraz sprzedażowych w celu zwiększenia konwersji z ruchu na stronie na sprzedaż
* Nadzorowanie i usprawnianie sprzedaży w kanale affiliates w tym modelowanie wynagrodzenia dla partnerów
* Przygotowywanie raportów dotyczących: prowadzonych działań, ruchu na stronie
* Przygotowywanie analiz w zakresie sprzedaży online w oparciu o dostępne narzędzia (Google Analytisc)
* Ciągła optymalizacja działań w celu uzyskania jak najlepszych wskaźników konwersji oraz zadowolenia użytkowników
* Współpraca z zewnętrznymi partnerami oraz centralą firmy
* Raportowanie do Dyrektora Marketingu

Profil kandydata

* Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte najchętniej w sektorze bankowym lub pożyczek konsumenckich
* Wykształcenie wyższe - preferowane Marketing, Zarządzanie
* Bardzo dobra znajomość narzędzi tj. Google Analytics, Double Click, AdWords, Google Tag Manager
* Wiedza z obszaru UX na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych
* Orientacja na sprzedaż oraz bardzo dobre umiejętności analityczne
* Umiejętność pracy w napiętych terminach z zachowaniem dobrej jakości rezultatów
* Chęć i zapał do podejmowania codziennych wyzwań
* Umiejętność pracy w zespole
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny

Oferujemy

* Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji z sektora fin-tech
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Praca w bliskiej odległości od Centrum Warszawy (bliska Wola), tuż przy metrze

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page