Junior DevOps Engineer

ESKOM IT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dołącz do zespołu jako:

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Wraz z rozwojem działu wdrożeń poszukujemy początkującego programisty, który będzie chciał się rozwijać w roli Junior DevOps.

Lokalizacja: Warszawa / Ursynów

Zadania:

  • Budowa platform automatyzacji wytwarzania i dostarczania aplikacji za pomocą narzędzi takich jak OpenShift, Kubernetes,
  • Udział w projektach budowy platform CI/CD/PaaS w Polsce,
  • Aktywny udział w szkoleniach, konferencjach.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu (Ruby/Python/Java/.net),
  • Doświadczenie przy procesie tworzenia aplikacji i mechanizmów jej wdrażania lub testowania,
  • Zainteresowanie tematyką DevOps, automatyzacja, kontenery, rozwiązania chmurowe oraz chęć rozwoju w tym obszarze,
  • Znajomość technologii: Git/Gitlab, Maven, Nexus / Artifactory, Jmeter / Junit,
  • Mile widziana znajomość: Ansible/AWX, Docker, Kubernates, OpenShitf/OKD, Prometheus/Grafana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz dowolny model współpracy: umowa o pracę, B2B, umowę zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego (opieka medyczna, Multisport, inne),
  • Świeże owoce i smaczną kawę,
  • Szkolenia, udział w konferencjach.