Junior DevOps Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta znanej na rynku firmy specjalizującej się m.in. w tworzeniu gier, poszukujemy osoby na stanowisko:
Junior DevOps EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Konfiguracja i wydawanie kolejnych wersji oprogramowania
  • Automatyzacja procesów budowania (Jenkins, Archiva)
  • Utrzymanie porządku w systemie wersjonowania (GIT, SVN i CVS)
  • Utrzymanie istniejących skryptów budujących (Python)
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji technicznej (Confluence)
  • Wsparcie managerów w technicznej optymalizacji procesów i integracji systemów (Jira, Crucible)

Oczekujemy:

  • Umiejętności pisania skryptów w Pythonie (warunek konieczny)
  • Zaawansowanej wiedzy na temat systemów Windows i Linux
  • Znajomości co najmniej jednego z popularnych języków skryptowych (PowerShell, Bash, sh, Win batch)
  • Gotowości do pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami (Jira)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i uzupełnianie dokumentacji
  • Elastyczności i gotowości do nauki nowych technologii
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Podstawowa znajomość C, C++ lub Java - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie na interesującym styku branż: hazardowej, IT i produkcyjnej, w której szybko dostrzegasz efekty swojej pracy
  • Komfortowe warunki pracy – dwa monitory, elektrycznie regulowane biurka, ergonomiczne krzesła, w nowo urządzonym, cichym biurze, w którym pracuje tylko niewielki zespół programistów
  • Biurowiec w dobrze skomunikowanej części miasta niedaleko centrum – Aleje Jerozolimskie w okolicy Ronda Zawiszy (ZTM Spiska, WKD Warszawa-Ochota, PKP Warszawa Zachodnia)
  • Stabilne i jasne warunki pracy – umowa o pracę na pełen etat lub B2B w zależności od preferencji kandydata
  • Nieduży dział bez korporacyjnych naleciałości, gdzie praktycznie sprawdzamy metodyki pracy  i stosujemy tylko to co się sprawdza
  • Zarobki negocjowane indywidualnie
  • Sprawny proces rekrutacyjny bez udziału stereotypowych HRów – rozmowy z przełożonymi i osobami technicznymi + zadanie rekrutacyjne. Dla osób spoza W-wy proces możliwy do zrealizowania przez Skype
  • Brak nadgodzin, pracy w weekendy, pracy zdalnej czy niespodziewanych delegacji
  • Karta Multisport, opieka medyczna i darmowe energetyki
  • Dużą autonomię w definiowaniu zakresów zadań i sposobie ich realizacji
  • Możliwość rozwoju w innych kierunkach np. programista, game designer, tester, administrator, etc.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.