Junior Development Manager

Katowice, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – firmy developerskiej specjalizującej się w budowie obiektów magazynowo – produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Development Managera.

Osoba zatrudniona na stanowisku Junior Development Managera będzie aktywnie działała na rynku w celu pozyskiwania nowych najemców, potencjalnych partnerów biznesowych oraz budowanie marki i rozpoznawalności firmy na rynku. Junior Development Manager będzie odpowiadał za budowanie relacji i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz agencjami nieruchomości komercyjnych, działalność sprzedażową (cold calls, kampanie mailowe, spotkania z klientami, prezentacje powierzchni komercyjnych, przygotowywanie i negocjowanie umów najmu) oraz wsparcie procesu pozyskiwania nieruchomości pod nowe inwestycje (np. prawne due diligence gruntów). Osoba na powyższym stanowisku w codziennej pracy będzie współpracowała z pozostałymi działami firmy.

Kandydat na co dzień będzie pracował w biurze w Katowicach, lub w Warszawie, z częstymi wyjazdami do Katowic.

Nasz Klient Zapewnia:

  • Bardzo dużą autonomię w działaniu
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne
  • Pakiet benefitów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wyksztalcenie wyższe – preferowane związane z nieruchomościami lub budownictwem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje biznesową
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości komercyjnych
  • Pierwsze doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych
  • Doświadczenia na stanowiskach: Junior Business Development Managera lub Key Account Specialist
  • Gotowość do podróży służbowych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena