Opis stanowiska pracy

Bacznie śledząc dynamicznie zmieniające się trendy, standardy i rozwiązania w e-commerce, jest on dla nas nie tylko pracą, ale przedewszystkim pasją. Wraz z nabytym doświadczeniem, wiedzą i indywidualnym podejściem pozwala nam to na zapewnienie naszym Klientom szeregu usług i technologii, które skutecznie wspierają ich sprzedaż online i offline. Nasze autorskie, nowoczesne rozwiązania w dziedzinie technologii, przetwarzania danych i kreacji dają markom możliwość szybkiego dostosowywania się do zmieniających się trendów konsumenckich, pomagają im odkryć sposoby angażowania zarówno obecnych, jak i nowych klientów.

Zespół profesjonalistów Grupa AMP MEDIA wykorzystuje swoją dogłębną wiedzę do przeprowadzania badań i analiz dotyczących użytkowników w dynamicznie rozwijającej się erze multichannel. Jesteśmy entuzjastami technologii, koncentrujemy się na rozwiązaniach digital zapewniających wielokanałowy rozwój marek naszych klientów.
Integrujemy, testujemy, zapewniamy hosting, wspieramy i optymalizujemy procesy zarządzania i rozwoju, aby były skalowalne, wydajne i bezpieczne.

Oferujemy pracę na stanowisku programisty PHP w ramach wdrożeń dla czołowych marek w Polsce i zagranicą. Miejsce pracy: Częstochowa

Wymagania

Kwalifikacje i wymagania:

- podstawowa znajomość PHP,
- podstawowa znajomość HTML/CSS,
- podstawowa znajomość JavaScript,
- podstawowa znajomość baz danych MySQL,

Dodatkowe atuty:

- znajomość frameworków PHP (np. Symfony, Laravel),
- znajomość systemu kontroli wersji GIT,
- znajomość Magento, Sylius, Wordpress lub innych otwartych systemów,
- znajomość biblioteki jQuery,
- znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,

Prezentacja firmy

Having e-trade in mind we provide our Clients with several services and ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce