Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dużym integratorem usług e-commerce z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Poszukujemy zmotywowanych ambitnych osób, którzy są gotowi do podjęcia wyzwań w naszym zespole.

Oferujemy pracę na stanowisku programisty PHP w ramach wdrożeń dla czołowych brandów w Polsce i zagranicą. Praca może być wykonywana w dwóch lokalizacjach: Gliwice / Częstochowa

Wymagania

Kwalifikacje i wymagania:

- podstawowa znajomość PHP
- podstawowa znajomość HTML/CSS,

- podstawowa znajomość JavaScript
- podstawowa znajomość baz danych MySQL,

Dodatkowe atuty:

- znajomość Wordpress, ZenCart, Magento lub innych otwartych systemów
- znajomość systemu kontroli wersji GIT
- znajomość frameworków PHP (np. Symfony2, CakePHP),

- znajomość biblioteki jQuery
- znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,

Prezentacja firmy

Having e-trade in mind we provide our Clients with several services and ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce