Junior Database Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123018

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów)

Wynagrodzenie: 7000-8000 pln netto+vat

Szukamy osób, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Zadania:
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem platformy
  • Monitorowanie jakości działania platformy
  • Optymalizacja działań na platformie (w zakresie ładowania, procesowania i przetwarzania danych)
  • Utrzymywanie platformy
  • Możliwość rozwoju platformy o nowe funkcjonalności

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży IT/Telco
  • Znajomość baz danych: Oracle, PostgreSQL
  • Dobra znajomość języka SQL i/lub PL/SQL
  • Sprawne poruszanie się w środowisku UNIX
  • Ogólna znajomość rozwiązań telekomunikacyjnych (sieci mobilne, systemy billingowe)

Mile widziana:
  • Znajomość języka programowania Java

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowę zlecenie
  • Długofalową współpracę
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland